Baharın Huzur Veren Tonları Duvarlarınızda!

Ev dekorasyonunun en önemli unsuru olan duvarlar, yaşam alanlarınıza ruhunu katan ve mekanı anlamlandıran yapı öğeleridir. Duvarlarınız iç mekan tasarımınızın odağında yer aldığından, duvarlarınız için yapacağınız desen, renk ve ürün tercihleri dekorasyonunuzun ana kararlarını oluşturur.
Bazı insanlara vedaları ve ayrılıkları anımsatan sonbahar mevsimi, bazıları için yenilenmenin ve dinginliğin simgesidir. Yeni başlangıçlara hazır olduğumuz sonbaharı karşılarken, yeni başlangıçlar yapmak isteyenler için duvar dekorasyonunda tercih edilebilecek 2021 Bahar Renk Trendlerini inceleyelim.

2021 Bahar Renk Trendleri

Doğanın bu mevsimde bizlere sunduğu renklerin yaşam alanlarımıza yansıması daha soğuk ve nötr tonlarda olur. Doğayı ve baharı yaşam alanlarımıza taşıyan toprak tonları, açık ve koyu griler, bejler, hakiler…
Duvarlarınızda bahar renklerini birebir yansıtmak istiyorsanız tercihlerinizi duvar kağıtlarından yana kullanmalısınız. Duvar boyalarının aksine, duvar kağıtları renk konusunda daha güvenilir tercihler olmaktadır. Duvar boyası için yapılan boyama işleminde az da olsa ton farklılıkları oluşabilir ve kataloglarda görüp beğendiğiniz renkleri mekanlarınızın duvarlarında farklı tonlarda görebilirsiniz. Duvar kaplamaları, seçmiş olduğunuz doku ve renklerin hiçbir farklılık yaşamadan birebir olarak yaşam alanlarınıza uygulamanıza olanak sağlar.

Antibakteriyel, alev almaz ve silinebilir ürün yapısı ile evlerinize hijyen ve güvenlik de sunan tekstil tabanlı duvar kağıtları ile Edo-tex ürünleri, geniş renk tercihi ve desen kataloğu ile her mevsimi evlerinizin duvarlarına taşır. Her dönemin mimari trendlerine uyum sağlayan Edo-tex duvar kağıtları, kullanıcı talebine bağlı olarak oluşturulabilen ürün doku ve renkleri ile özel tasarım imkanı da sunmaktadır.
İşte özel tasarımlarınız ile kişiselleştirebileceğiniz mekanlarınızda sonbaharın ruhunu yakalamak için uygulayabileceğiniz Edo-tex duvar kağıdı sonbahar renkleri!

Edo-tex’ten 2021 Trendlerine Uygun Renk Seçenekleri

GRİ

İskandinav tarzın tüm dünya genelinde moda olması ile trend renkler arasında ilk sıralarda bulunan gri renk ev dekorasyonlarının vazgeçilmez tercihlerinden biri haline geldi. Yaşam alanlarınızı Doğu kültüründe huzur ve bilgeliğin sembolü olarak kabul edilen gri renk duvar kağıtları ile dekor etmek isteyenler için Edo-tex’in birçok duvar kağıdı alternatifi bulunmakta.

Geniş renk ve ürün seçenekleri ile ev dekorasyonunda kullanıcıya her anlamda destek olan duvar kağıdı Edo-tex’in Riva, Kanlıca, Balat, Salacak, Vefa ve Burgaz serileri başta olmak üzere gri rengin farklı renk tonları ve desenlerde sunulduğu birçok ürün seçeneği duvarlarınızda yerini almayı bekliyor.

BEJ

Her dönemin favori dekorasyon renkleri arasında yer alan Bej tonları, esnek ve farklı renklerle kombinlenebilme fırsatı ile kullanıcıların her dönemde favori tercihleri arasında yer almaktadır. Doğanın her döneminde bizlere farklı tonlarını sunduğu, dar alanda kullanımı ile evlerinizi olduğundan daha büyük ve ferah gösteren Bej rengi, evlerinizin her alanında kullanıldığı gibi duvarlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yaşam alanlarında tercih edilmesi ile mekanlarınıza zarafet ve estetik katan tekstil tabanlı duvar kağıdı Edo-tex ürünlerinin farklı koleksiyonları içerisinde de bej renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Çubuklu, Mercan, Taksim ve Ortaköy serileri başta olmak üzere Edo-tex, bej rengini farklı desen ve tonlara sahip tekstil tabanlı duvar kağıtları ile yaşam alanlarınıza taşıyor.

TOPRAK TONLARI

Doğanın her dönemde farklı tonları ile bizlere sunduğu sarı, turuncu ve kahve tonlarından oluşan toprak tonları, iç mekan tasarımında sıklıkla tercih edilmektedir. Sonbaharı yaşam alanlarına taşımak isteyen kişilerin tercihleri arasında sıklıkla kendine yer bulan toprak tonları, duvarlarda yer aldığında doğayı yaşam alanlarınıza taşır.

Anti bakteriyel ürün yapısı, mikrop ve kir tutmayan yüzeyleri ile evlerinizin en sevilen unsuru olmaya aday Edo-tex duvar kağıtlarının geniş ürün seçenekleri arasında yer alan toprak tonları; Harbiye ve Kalamış serileri başta olmak üzere farklı desen ve renk seçenekleri ile Edo-tex kataloğunda yer alıyor

HAKİ

Doğanın ve yeşilin en güzel ve sıklıkla tercih edilen renk seçeneklerinden Haki, yaşam alanlarınızda yaratmak istediğiniz atmosfere her daim uyum sağlamasıyla kullanıcıya avantaj sağlıyor. Tekstil tabanlı duvar kağıdı Edo-tex serilerinden Taksim, Riva ve Balat serileri başta olmak üzere haki rengini yaşam alanlarınıza katacak bir çok farklı desen seçeneğine sahip Edo-tex’in duvar kağıtlarının alev almazlık özelliği ile yaşam alanlarınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Sadece bahar değil, her dönemin trend ve mimari akımlarına uyum sağlayabilen geniş ürün seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel desen ve renk alternatifleri sunan Edo-tex duvar kağıtları ile yaşam alanlarınıza zarafet, mimari estetik ve tasarım katabilirsiniz. Sizler de yaşam alanlarınızı anti bakteriyel, alev almaz ve silinebilir duvar kağıtları ile dekor etmek isterseniz bizlerle iletişim kurabilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve Edo-tex duvar kağıtları kullanarak stil sahibi mekanlar oluşturan kullanıcılarımızın arasında yerinizi alabilirsiniz.