Pantone yılın rengini Edo-tex duvar kağıtları ile evlerinize taşıyın!

Dünyanın bütün renklerini bir araya getiren, tasarım dünyasına geniş renk kataloğu sunan Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2020 yılının rengi olarak seçilen “Classic Blue” moda ve tasarım dünyasına yön vermeye devam ediyor.
Gökyüzünde var olduğu tonlar ile tüm dünya için küresel birlikteliği simgelediğine inanılan Klasik Mavi (Classic Blue; PANTONE 19-4052) renginin sakinliği simgelemesi ile, dünya genelinde insanlara güven ve sükunet duygusu hissettirmesi ile dikkatleri çekiyor. Aynı göğün altında tüm canlıları barış içinde buluşturmayı yansıtan renk, kirletilen mavilikleri ve iklim krizini de temsil etmekte…
Tasarım dünyası için oldukça öneme sahip Pantone renkleri; tekstil, moda, ev dekorasyonu, iç mekan ve grafik tasarım alanlarında trendleri belirleyici rol oynuyor.
Tekstil tabanlı duvar kağıdını son teknoloji kullanarak uluslararası standartlarda üreten Edofleks, farklı renk alternatiflerine sahip Edo-tex ürünleri ile mavinin hissettirdiği tüm duyguları yaşam alanlarınıza taşıyor.


Mavinin rahatlatıcı etkisini duvar yüzeylerinizde
Her tonunda güven duygusunu mekanlarınıza yansıtan mavi rengi, iç mekan dekorasyonlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı doku ve renk alternatiflerine sahip Edo-tex koleksiyonlarına ait tekstil tabanlı duvar kağıtları arasından evlerinize uygun olan mavi rengini seçerek yaşam alanlarınızı günümüz trendlerine uygun hale getirebilirsiniz.

19000 – Galata Serisi

Kolay temizlenebilen yüzeyleri ile ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen tekstil tabanlı duvar kağıtları arasında yer alan Galata serisi, mekanlarınıza sükunet katıyor. İç mekan tasarımında yer alan dekoratif ürünler ile birlikte tasarımın yardımcı öğesi olan duvar kağıdı, mekanlarınızı özgürleştiriyor.

19300 – Riva Serisi

Dinamizmi zarafetle harmanlayarak yaşam alanlarınıza sunan tekstil tabanlı duvar kağıdı serilerinden Riva, mavi renk seçeneği ile yaşam alanlarınıza enerji katıyor. Minimalist çizgiler ile oluşturulmuş yaşam alanlarının duvar yüzeylerinde yarattığı zıtlık ile sakinliği ruhunda barındıran mekanlara hareket katıyor.

19350 – Harbiye Serisi

Ege sahillerinin can alıcı mavi tonunu evinize taşıyan kumaş tabanlı duvar kağıdı modeli Harbiye, yaşam alanlarınıza dinginlik katıyor. Denizin en güzel tonunu duvarlarınıza uygulayarak Ege Adaları’nın sunduğu zarafeti evlerinize taşıyabilirsiniz.
İç mekan dekorasyonunda mavi kullanımı

Mavi tonları, özellikle yazlık ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir. Yardımcı eleman olarak tercih edilen yastıklar, tekstil ürünleri ve dekoratif süs eşyaları mekanlarınızın tamamı ile uyum içerisinde iç mekan tasarımını oluşturmaktadır. Pantone tarafından yılın rengi olarak seçilen klasik maviyi duvar yüzeyleri veya mobilya tercihinde kullanma cesareti gösteremeyenler için fonda yer alarak ev dekorasyonunu mavi tonları ile uyumlu gösterecek duvar kağıdı önerileri!

Beyaz

Birbirine en çok yakışan renk ikilileri arasında yer alan Mavi ve Beyazı bir arada kullanarak yaz mevsiminin sakinliğini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Beyaz renk duvar kağıtları ile zarafeti yansıtırken, mavi renk dekorasyon ürünleri ile Ege sahili kasabalarını evlerinize taşıyabilirsiniz.

Gri

Minimalist ve İskandinav stilde oluşturulan yaşam alanlarının trend olduğu günümüzde gri, iç mekan tasarımında sıklıkla tercih edilen renklerden oluyor. Mimari tarzları estetik bir şekilde yaşam alanlarınıza sunmaya yardımcı olan renk tonu, modern yaşam alanları oluşturmak isteyenler için vazgeçilmez bir tercih oluyor. Grinin birçok farklı renk ve dokuda sunulduğu geniş ürün yelpazesi ile Edo-tex, tekstil tabanlı duvar kağıdını onlarca alternatifi ile yaşam alanlarınıza sunuyor.

Bej

Yer aldığı mekanlarda kullanılan diğer renkler ile uyum sağlama başarısından ötürü esnek renkler arasında yer alan Bej rengi, iç dekorasyonda güvenilir bir tercih olmaktadır. İç mekan tasarımında bütün renkler ile uyum sağlayabildiği için iç mimarların sıklıkla tercih ettiği bej rengi, duvar kağıtları arasında da sıklıkla tercih edilmektedir. Mavi tonlarına sahip dekorasyon öğelerine mükemmel bir fon sunacak olan bej rengine sahip tekstil tabanlı duvar kağıtlarımıza göz atın.

Her yılın değişen mimari trendlerine uyum sağlayabilen geniş renk ve ürün yelpazesine sahip tekstil tabanlı duvar kağıtları ile Edo-tex, yaşam alanlarınızda yer alan dekoratif öğelerle bütünlük sağlıyor. İsteğinize bağlı olarak oluşturulabilecek ürün dokuları ve renkleri ile özel tasarım imkanı sunan Edofleks, kişiselleştirilmiş duvar kağıtları ile mekanınızın dekorasyonunun tamamlayıcı unsuru oluyor.