Otel Duvar Kağıdı, Duvarların Daima Temiz Görünmesine Yardımcıdır

Sahip olduğunuz veya yönetimini üstlendiğiniz otelde, lobide temiz ve güzel bir otel duvar kağıdı kaplanmış alanlara sahip iseniz konuklarınız otele ilk girişlerinde kapıdan geçerken çok kısa sürede otelinize hayran kalmaya başlayacaklardır.

Tüm araştırmalar konaklama için rezervasyon yaptırırken mekanın tasarımının ve temizliğinin ilk dikkat edilen hususlar olduğunu göstermektedir.Bir otel sahibi veya yetkilisi olarak, bunu dikkate almalısınız. İç tasarımlarında otel duvar kağıtları sıcak ve temiz görüntüsüyle daha ilk bakışta mekanı cezbedici hale getirdiği bilinmektedir.

Otel iç mekan tasarımı için tekstil tabanlı otel duvar kağıtlarının en büyük özelliği, su geçirmez olması ve kolaylıkla temizlenebilmesidir. Sık bakım yapmanız gereken boyalı duvarların aksine, duvar kağıdı ılık su ve kimyasal olmayan temizlik malzemeleri ile silinebilir. Kirler ve parmak izleri bu sayede hızlıca ve kolayca temizlenebilmektedir.

Otelinizin başarısı için temizlik çok önemlidir. Tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları ile mekanınızın uzun süre aynı çekicilikte olmasını garanti edebilirsiniz. Daha sonra konukların otelin temizliği ve tasarımı hakkındaki güzel yorumlarına şahit olacaksınız.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları Tasarruf Etmenin Yollarından Biridir

Bakim ve is gücü maliyetlerinizi düşürmek için otel duvar kağıtları ile maliyeti verimliliğine göre uygun bir tasarım yoludur. 132 / 137 cm eninde ve güçlü bir tekstil taban desteği ile otel duvar kağıdı yıpranma ve aşınmaya dayanımı yüksek şekilde üretilmiştir ve bu sayede oda, lobi, koridor gibi yüksek trafik alanlara mükemmel derecede uygundur.

Daha da artısı, tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları kolay temizleme ve sökme için üretilmiş ve tasarlanmıştır. Bu sayede boyalı duvarlara göre daha az bakim ve emek harcamanız anlamına gelir.Buda cebinizden daha az para çıkacağı anlamına da gelir.

Ayrıca, Duvar kağıdı uygulama örgütüne göre duvar kaplamaları boyadan beş kat daha uzun ömurlüdür. Yıllarca otel duvar kağıdı ile duvarlarınızda boyaya oranla yüksek ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Otel Duvar Kağıdı, Otelinizin Mali Değerini Artırır

Şöyle düşünelim ; Yıllardır oteli işletiyorsun ve zamanla güzel görünüşünün eskimesine göz yumdunuz. Bu yatırımınızı satma zamanı geldiğinde bu durum satış değerini ciddi manada düşürecektir.

Zamana karşı deforme olma miktarı düşük olan ve güzel iç tasarıma sahip olan işletmeleriniz, marka değerinizi korumanızı ve varlıklarınızın zaman içinde değer kaybetmemesini sağlayacaktır. Dünya Tasarım Konseyi’nin yaptığı araştırmalar iyi tasarlanmış olan her türlü şeyin diğerlerine göre daha hızlı değer kazandığını kanıtlamıştır. Otel Duvar kağıtları boyaya kıyasla çok daha yüksek R-değerine sahiptir. Otel duvar kağıdı ayrıca yalıtıma katkı sağlar ve dört mevsim boyunca enerji tasarrufuna etki eder. Enerji verimliliği çağımızda her isletme için önemlidir.

Doğru Otel Duvar Kağıdının Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli;

Ticari mekanlarda , iç tasarım için duvar kağıdının tümüyle yararlanmak için doğru ürünü seçmeniz gerekmektedir.
Yüksek trafik mekanlar: Lobi, koridorlar ve toplantı salonları
Orta trafik mekanlar: Misafir odaları, ıslak hacimler (banyo – wc) ve Personeliniz için ofis alanları

Tüm bu mekanlar için seçeceğiniz otel duvar kağıtları mutlaka;
• Tekstil Tabanlı vinil otel duvar kağıdı olmalıdır ve minimum 15 oz. ağırlığa sahip olmalıdır.
• Güç tutuşurluk (TSEN 13501-1:2007) özelliğine sahip olmalıdır.
• Anti Bakteriyel (ISO EN 846) ve küf engelleyici özelliklere sahip olmalıdır.
• Fitalatsız olmalıdır ve herhangi bir toksik madde içermemelidir.
• Güneş ışığından solmamalıdır.
• Su geçirmez olmalıdır. Silmeye karşı dayanımı yüksek olmalıdır.
• İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve yıllar geçse de aynı kodu ürettirebileceğiniz, size yakın lokasyonda bulunan bir marka olmalıdır.

“Projeniz güzel, zarif ve duvar kağıdınız birinci sınıf olacak! Edo-tex duvar kağıtlarıyla mükemmel iç tasarıma sahip olabilirsiniz.”

EDOFLEKS A.Ş

Edo-tex Duvar Kağıtları