HAKKIMIZDA

EDOFLEKS A.Ş. 1978 yılındaki kurulmuştur. Dekorasyon sektöründe, üretim ve ithalatla faaliyet  göstermektedir. Firma olarak 2009 yılında ithal duvar kağıdı alanında Türkiye Distribütörlüğüyle devam eden bu yolculukta gösterdiğimiz ilkeli duruşumuz, sektörün en güvenilir firmaları arasında olmamızı sağlamıştır.

Ürün Çeşitliliğimiz

Ürünlerimiz konaklama, sağlık, konut, ofis ve eğitim gibi birçok uluslararası projede kullanılmaktadır. Özellikle, yüksek dayanıklılığın ön planda olduğu tekstil tabanlı duvar kağıdı kullanılan projelerde Edo-tex markası bir tercih sebebidir. Büyük projelerin yanı sıra ürün yelpazemizde bulunan tekstil tabanlı vinil duvar kağıtları ve tekstil tabanlı duvar kaplamaları  iş yeri, konut, hastahane ve oteller duvarları için uygundur.

Dünyanın En Büyük 3. Tesisinde Üretim Yapılmaktadır

Yaptığımız büyük yatırımlar sonucu  2 yıl süren AR-GE çalışmalarının tamamlandığı ürünlerimizin, artık Türkiye’de kurulu kapasitesiyle Türkiye’nin ve EMEA bölgesinin en büyük, dünyanın 3. büyük tesisinde uluslararası standartlarda üretildiğinin müjdesini vermek isteriz.

Son Teknoloji ile İnsan Sağlığına Uygun Özellikte Üretim Yapıyoruz

Projelerde şartnamelere uygun talep edilen ürünlerimiz;

  •  Son teknoloji ile üretilmiştir
  •  Anti bakteriyel
  •  Alev almaz
  •  Su geçirmez
  • Yıkanabilir
  • Gün ışığından solmaz.
  • UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.
  •  Fitalatsızdır, toksik kimyasallar ve ağır metaller içermez.
  •  Tüm sertifikalara sahiptir.

Geniş renk ve desen yelpazemizle numune ve örnek uygulamalarınız için stoklarımızın her daim hazır olması ile, üretim aşamasında da sunduğumuz kısa dönemli projelerinizde büyük avantajlar sağlamayı hedefliyoruz.

Firmamız , tasarım, renk ve kalite açısından en yüksek kalitedeki ürünlerimizi sizlere sunmaktadır.

EDOFLEKS Dünya Çapındaki Ortaklara Sahip

Hedeflerimizden biri tasarım ve işlevsellik arasında doğru dengeyi kurmaktır. Dünya çapında birçok ortakla işbirliği yapıyoruz.  Duvar kaplamalarımızla birçok 5 yıldızlı otel grubuna, iç mekan tasarımcısına ve mimara hizmet vermekteyiz.

Edofleks Duvar Kağıdı Katalogları

Geniş bir renk ve desen kataloğuna sahibiz. Bu sayede mimarların ihtiyaçlarını karşılamayı ve projelerinde lider olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Stoklarımız her zaman örnek odalar ve numune için hazırdır. Üretim için sizden sadece kısa bir süre istiyoruz. Mimarların, proje görselleştirme için web sitemizden yüksek çözünürlüklü görüntüleri indirebilmeleri için dosyalarımızı güncelliyoruz.

EDOFLEKS olarak Bakanlık ve Tubitak tarafından onaylı Ar-Ge ekibimiz tekstil tabanlı duvar kağıdı üretiminde sürekli gelişim göstererek sektöre hizmet etmektedir. Ar-Ge departmanımız müşterilerimizin taleplerine göre tasarım ve renkler üzerinde çalışmaktadır. Talep edilen desen ve renklerdeki numunelerimizi hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.

Güvenli Duvar Kaplamaları

Oteller ve hastaneler çoğunlukla tekstil tabanlı vinil duvar kağıtlarını tercih etmektedir. İnsan trafiği bu gibi alanlarda yoğun olduğu için, duvar kaplamalarının sağlık açısından  tehlike oluşturma ihtimali yüksektir. Başka bir deyişle, bu alanlar kir ve toz oluşumuna açıktır ve bu yerlerde mikroplar kolayca yayılabilir. Edo-tex duvar kağıtlarının kullanıldıkları yerler sağlık açısından çok güvenli alanlara dönüşmektedir. Duvar kağıtlarımız sayesinde duvarlar kir ve toz içermez, anti-bakteriyel özelliklere sahip olurlar. Duvar kağıtlarımız insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir.

Güvenli duvar kaplamalarımızın en büyük özelliklerinden biri de alev almaz olmasıdır. Özellikle Oteller, hastaneler, okullar gibi mekanlar insan trafiği açısından yoğundur. Dolayısıyla yangın riski de yüksektir. Alev almaz duvar kaplamalarımız ile öğrencilerinize, öğretmenlerinize hastalarınıza, misafirlerinize, çalışanlarınıza güvenli bir ortam sunmanızın garantisini veriyoruz.

“Projeniz güzel, zarif ve duvar kağıdınız birinci sınıf olacak! Edo-tex duvar kağıtlarıyla mükemmel iç tasarıma sahip olabilirsiniz.”

EDOFLEKS A.Ş

Edo-tex Duvar Kağıtları

İç tasarım için tüm ürünlerimize göz atın!

Çalışmanızın görselleştirilmesi için yüksek çözünürlüklü dosyalarımızı kolayca indirebilirsiniz. Size çok yardımcı olacağından eminiz!
Ürün Görsellerine git