Anti Bakteriyel Duvar Kağıdı

Ev, okul, hastane ve otel gibi yaşam alanlarının ferah ve şık olması, bu ortamlarda geçirilen sürenin daha verimli hale getirilmesini sağlar. Ancak mekânların daha yaşanabilir hale getirilmesinde tercih edilen eşyaların ve diğer unsurların önemi de oldukça büyüktür. Bu unsurların başında da duvarlar yer almaktadır. Duvarın yapısı ve rengi ortamı ne kadar ferahlatırsa, içinde yaşayan bireyler de o kadar iyi hisseder ve motive olur. Yine mekânların şık ve ferah görünmelerinin yanında sağlıklı olmaları da önemlidir. Bu anlamda antibakteriyel duvar kağıdı tercih edilebilecek en sağlıklı ürünlerdendir. Tekstil tabanlı duvar kağıdı olarak da bilinen bu ürün; mikrop barındırmaz ve sağlık açısından da herhangi bir şekilde tehdit oluşturmaz.

Antibakteriyel Duvar Kağıdı ile Sağlıklı Ortamlar

Duvar kağıtları, kullanıldıkları mekânlar için oldukça önemli ürünlerdir. Eğer doğru ürün seçilmezse, özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu mekânlarda tehlike oluşturabilirler. Bu anlamda kolay temizlenebilir, kir ve toz tutmaz özellikte olması oldukça önemlidir. Antibakteriyel duvar kağıdı ise hijyen açısından avantajlı ürünlerdir. Hastane, okul ve otel gibi mekânlarda insan yoğunluğunun fazla olduğu göz önünde bulundurulursa; mikropların ne kadar hızlı yayılabileceği ve dolayısıyla bu ürünlerin ne kadar önem taşıdığı daha iyi anlaşılacaktır.

Bunların yanında hepimizin bildiği üzere çocukların tozlara ve mikroplara karşı hassasiyeti yetişkinliklere göre çok daha yüksektir. Bunun için çocuk odalarının mikroplardan arınık ve temiz olması oldukça önemlidir. Ancak bu odalar ne kadar havalandırılırsa havalandırılsın eğer duvarları güvenilir malzemeler ile kaplı değilse yeterince hijyen sağlanamaz. Eğer çocuklarınızın odalarında tam anlamıyla hijyenik ve güvenli ortamlar oluşturmak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka tekstil tabanlı duvar kağıdı modelleri arasından yapmalısınız.

Kolay Silinebilir ve Yıkanabilir Duvar Kağıtları

İç mekânlarda hijyen sağlamak adına duvarların temizlenebilir olması oldukça önemlidir. Ancak duvarların renklendirilmesi adına kullanılan boyalar çoğu zaman kiri içine çeker ve temizlenmeleri imkânsız hale gelir. Bu durumda duvarların boyasının yenilenmesi kaçınılmazdır. Antibakteriyel duvar kağıdı ise mikrop barındırmaması yanında kolay silinebilir olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca banyo duvar kâğıdı olarak kullanıldıklarında pratik bir şekilde yıkanabilen bu ürünler ile siz de yaşadığınız mekânlarda hijyenik ortamlar oluşturabilir, sağlıklı iç mekân tasarımlarına imza atabilirsiniz.

“Projeniz güzel, zarif ve duvar kağıdınız birinci sınıf olacak! Edo-tex duvar kağıtlarıyla mükemmel iç tasarıma sahip olabilirsiniz.”

EDOFLEKS A.Ş

Edo-tex Duvar Kağıtları